O nás

Víme, že internet je trochu jako výlet do džungle, a my jsme tady, abychom vám pomohli najít cestu ven. Jste připraveni na dobrodružství? My ano, a máme dokonce mapu!

Kdo jsme?

Jsme parta nadšených jedinců, kteří si povídají, že jsou experti na webdesign, reklamu a občas i na odlehčený humor. Pokud se ptáte, co je to špičkový webdesign, můžeme vám jedině odpovědět: „To je jako Picasso, ale pro weby.“

Naše Specializace

Mimo webdesignu se specializujeme na SEO (ne, to není tajné zkratka pro „Snažíme se Evidentně Obejít“ – i když někdy máme ten pocit). Naše optimalizace pro vyhledávače je jako kouzelná hůlka pro váš web – čarodějně zvýší jeho viditelnost a přivede k němu víc lidí než na populární koncert rockové kapely.

SEM (Search Engine Marketing), aneb jak udělat z vašeho webu celebritu mezi webovými stránkami. A ne, nemluvíme o novém druhu divokého západu.

Naše Filozofie Online Marketingu

Věříme, že každý web by měl být jako dobře vykrojený kousek dortu – lahodný, přitažlivý a samozřejmě bez technických problémů. A když už jsme u dortu, víme, že web bez návštěvníků je jako oslava narozenin bez hostů – trochu smutný.

Let zkušeností
Webů, které momentálně spravujeme
Spokojených zákazníků
projektů, na kterých nově pracujeme

Co od nás můžete očekávat

Více návštěvníků, vyšší prodeje, skvělý internetový obchod, a možná i pár úsměvných momentů při spolupráci s námi. Naše služby jsou jako marketingový karneval – barevné, vzrušující a občas trochu chaotické.

Takže, pokud chcete, aby váš web byl hrdý na sebe jako superhrdina ve svém prvním kostýmu, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tady pro vás!

Děkujeme, že jste nás našli uprostřed tohoto virtuálního internetového pralesa.