kontakty

Vítejte na stránce, kde se setkávají tlačítka myši a klávesnice, a kde váš dotaz nemizí v digitálním oblaku. Ano, jste na stránce „Kontaktujte Nás“ – virtuální brány do naší otevřené kanceláře plné kreativity a kávy, hodně kávy.

Jak na Nás Narazíte?

Jsme připraveni na vás slyšet prostřednictvím všeho, co je elektronické a nespojené s holubem nesoucím vzkaz. Pošlete nám e-mail, zavolejte nám, nebo pokud máte chuť na dobrodružství, pošlete nám kód morseovkou – rádi si zahrajeme všechny melodie!

Máme rádi výzvy! A taky máme rádi lidi, kteří mají otázky a nápady. Chcete vědět víc o našich službách? Máte nápad na webový projekt? Nebo chcete jen pokecat o posledním trendu ve světě SEO?

Napište Nám!

Naši klávesnice jsou netrpělivě připraveny na každý váš dotaz a e-mail, a naši telefony jsou nastaveni na maximum hlasitost. Máte tip na vtip? Pošlete nám ho! Máte zájem o naše služby? Pošlete nám dotaz! Máte chuť na kafe? No, to si přijďte, máme tu kávovar.

Nebojte se nás kontaktovat. Jsme tady, abychom vám pomohli, poskytli radu a třeba i trochu rozesmáli. A pokud neodpovíme hned, vězte, že možná jen odhazujeme myš pod stůl nebo lovíme neexistující pavouky z kabelů.

Těšíme se na slyšení od vás!

Tým WebDesign – Reklama.cz

Ochrana osobních údajů

Email

admin@webdesign-reklama.cz

Addresa

Planeta Země, Praha,
Česká Republika

Telefonní kontakt

Telefon používáme pouze v krizových situacích

Často Kladené otázky


Vítejte v sekci Nejčastějších Dotazů (FAQ) na našem webu WebDesign – Reklama.Cz, kde se webový design setkává s marketingovým kabaretem. Tato část je věnována poskytování odpovědí na otázky, které vás mohou napadnout při procházení našich služeb a při plánování vaší digitální marketingové strategie. Zde najdete informace o tom, jak pracujeme, co můžete očekávat od našich služeb a jak můžeme pomoci vaší značce zazářit v digitálním světě. Pokud máte další dotazy, které zde nejsou uvedeny, neváhejte nás kontaktovat. Jsme zde, abychom vám pomohli navigovat světem webového designu a digitálního marketingu.

Náš proces začíná pochopením vašich potřeb a cílů. Následuje návrh konceptu, vytvoření designu, vývoj stránky, testování a nakonec spuštění webu. Po celou dobu vývoje s vámi úzce spolupracujeme, abychom zajistili, že výsledný produkt bude plně odpovídat vašim představám.

Doba vývoje webové stránky se může lišit v závislosti na složitosti projektu. Obvykle trvá vytvoření základní webové stránky 4-6 týdnů, zatímco složitější projekty mohou trvat několik měsíců. Pro konkrétní odhad nás prosím kontaktujte s podrobnostmi vašeho projektu.

Ano, poskytujeme pravidelnou podporu a údržbu, aby vaše webová stránka zůstala aktuální, bezpečná a efektivní. Nabízíme různé údržbové balíčky, které můžete využít podle potřeby vašeho podnikání.

Cena za vytvoření webové stránky se liší podle rozsahu a složitosti projektu. Pro získání přesné cenové nabídky nás prosím kontaktujte s podrobnostmi vašeho projektu, a my vám připravíme individuální cenovou kalkulaci.

Začít je snadné! Stačí nás kontaktovat prostřednictvím našeho webového formuláře, e-mailu nebo telefonicky. Probereme vaše potřeby, projdeme možnosti a navrhneme řešení přizpůsobené vašemu podnikání. Těšíme se na spolupráci s vámi!

Provozovatel: Jiří Šutara, IČO: 05217415 se sídlem: U kříže 631/20, Praha 5,15800