Kde na Facebooku najdu webové stránky, které jsem navštívil? Návod pro nájdu webovky v Češtině!

Kde na Facebooku najdu webové stránky, které jsem navštívil? Návod pro nájdu webovky v Češtině!

Víte, že na Facebooku⁤ můžete najít seznam všech webových stránek, které jste kdy navštívili? Pokud jste se někdy ptali sami ⁤sebe, jak najít tyto stránky nejen ‌v angličtině, ale také⁣ v češtině, máme pro vás ‍dobré zprávy! V tomto ‌návodu vám ukážeme, jak snadno a rychle najít webovky⁢ v Češtině přímo na Facebooku. Připravte‍ se na​ jednoduché kroky, které vám⁤ pomohou objevit zpětně všechny⁤ ty stránky,⁣ které‍ vás zaujaly, a to vše ​s pár kliknutími. Zbavte se starostí a ⁣připravte se na objevení celého ‍světa webových stránek, které ‌jste prozkoumali. A ⁢nebojte se,⁢ návod je‍ přehledný a jasný, takže se nemusíte bát, že⁢ při této výpravě na vlastní Facebookové stránce ztratíte. Ať už jste ⁤začátečník, pokročilý uživatel, nebo fb guru, nechte ​nás vám ukázat, jak najít webovky,⁤ které jste navštívili,‍ a to vše v češtině!
Kde najdu ⁤záznamy⁤ o ⁢navštívených webových stránkách na Facebooku?

Kde najdu⁤ záznamy o navštívených webových stránkách na Facebooku?

Na Facebooku je možné najít záznamy o navštívených webových stránkách pomocí jednoduchých postupů. Pokud se ptáte, jak to udělat, máme pro vás připravený návod! Postup je velmi⁣ snadný a‌ dostupný v češtině, takže si ho​ můžete v klidu přečíst a postupovat podle instrukcí.

 1. Přihlaste se do svého účtu na Facebooku.
 2. Klikněte na ikonu šipek dolů ​v pravém horním rohu ‌obrazovky.
 3. Z nabídky vyberte⁤ možnost "Nastavení a soukromí".
 4. V levém sloupci vyberte "Soukromí".
 5. Pod možností "Nastavení soukromí" klikněte na "Nastavení".
 6. Na stránce s nastavením soukromí ⁤přejděte ⁣dolů a najděte⁢ sekci‍ "Vaše informace ⁤na Facebooku".
 7. V této sekci klikněte‌ na "Aktivita mimo ⁢Facebook".
 8. Zde uvidíte možnost "Web⁣ a aplikace". ⁤Klikněte na​ ni.
 9. Nyní uvidíte seznam webových stránek, které jste navštívil na Facebooku.

Pamatujte, že tato⁢ funkce je dostupná ‍pouze pro vaše vlastní záznamy a mohou do ní⁤ být zahrnuty‌ pouze webové stránky, které přistupují⁢ ke Facebook ⁣Pixel‌ nebo mají vložené příslušné SDK‍ pro ⁣sledování.
Kroky pro nalezení webových⁢ stránek na Facebooku, které jsem navštívil

Kroky pro nalezení webových stránek na ‍Facebooku, které jsem‌ navštívil

Pokud se ⁣ptáte, jak najít webové stránky, které‍ jste ​navštívili na ⁤Facebooku, mám pro vás dobré zprávy! Existuje několik jednoduchých kroků, ⁤které vám⁣ pomohou najít⁣ tyto webové stránky,‍ a to v‍ češtině!

Začněte otevřením svého profilu na Facebooku a přejděte do záložky "Aktivity". Zde uvidíte různé⁤ aktivity, které ​jste⁢ vykonali⁢ na Facebooku, jako například ‌komentáře, lajky a sdílení.

Dalším ⁤krokem⁤ je kliknout na záložku "Historie prohlížení". Tady se zobrazí ‌seznam ⁣stránek, které jste navštívili. Pro lepší přehlednost ⁢můžete přepnout na zobrazení týdenní historie nebo dokonce vyhledávat podle konkrétních⁢ dat.

V neposlední řadě vás chci ⁣obohatit o tip,​ kterým je použití klávesových zkratek. Pokud držíte ⁢klávesu "Ctrl" a ‍stisknete současně tlačítko "F", otevře se vám vyhledávací ⁢pole. Stačí napsat název stránky, kterou⁤ hledáte, a Facebook vám ji⁣ okamžitě vyhledá.

Doufám, že vám tyto kroky pomohou najít webové ⁣stránky, které jste⁤ navštívili na‌ Facebooku. Bez ohledu na ⁢to, zda jste využili tuto možnost pro svou osobní nebo profesionální potřebu, je důležité‍ mít na paměti, že Facebook uchovává vaši historii prohlížení ‍pouze po omezenou dobu. Buďte tedy⁣ časově vědomí⁤ a ⁤využívejte tuto funkci, dokud je ještě k dispozici.
Jak⁢ získat přehled o webovkách, které jsem ⁣prohlížel na Facebooku

Jak ⁢získat přehled o webovkách, které jsem prohlížel na Facebooku

Facebook nabízí mnoho možností pro získání přehledu o webovkách, které‌ jste prohlíželi na ⁢tomto sociálním médiu. Jednou z těchto možností je přístup k sekci "Aktivity mimo Facebook". Zde najdete seznam​ webových stránek,​ které jste ⁤navštívili a které jsou propojeny ⁤s vaším Facebookovým účtem. Tato funkce vám umožňuje sledovat a procházet historii⁤ svých ⁢webových prohlížení přímo‌ na Facebooku.

Abyste získali přístup k této ‍sekci, jděte​ na svůj Facebookový účet a vyberte ‌možnost "Nastavení a soukromí". Poté vyberte "Nastavení" ‍ a najděte možnost "Aktivity⁣ mimo Facebook". ​Klikněte na tuto možnost⁢ a uvidíte⁤ seznam webových stránek, které jste navštívili.

Další možností, jak‍ najít webové stránky, které jste‌ navštívili, je pomocí⁤ záložky​ "Historie prohlížení". Tuto⁢ možnost naleznete v pravém ⁢horním ⁣rohu na Facebooku. Po kliknutí​ na ⁤tuto záložku uvidíte ‌výběr možností,‌ které vám umožní procházet vaši ⁤historii prohlížení. Zde můžete vidět ⁤webové stránky, které jste nedávno navštívili, a můžete je procházet a​ prozkoumávat.

Využití těchto funkcí vám umožní získat přehled o webovkách, které jste prohlíželi na Facebooku. Buďte si však vědomi svého soukromí a nastavte si své⁤ preference v sekci "Nastavení a soukromí", abyste měli⁣ nad svými ‍aktivitami na Facebooku plnou kontrolu. Buďte v ⁣bezpečí a užívejte si prohlížení webu přímo ‍na této platformě.
Využijte novou funkci na Facebooku a sledujte ⁣své nedávné webové stránky

Využijte novou funkci na Facebooku a sledujte své nedávné webové stránky

Na Facebooku je nová funkce, která vám umožní sledovat webové stránky, které jste nedávno navštívili.⁢ Tato skvělá možnost vám umožní udržet si⁣ přehled ⁢o vašem prohlížení‍ webu přímo na sociální síti.‌ Už se nemusíte trápit ⁢hledáním historie prohlížeče, jednoduše se podívejte na svůj profil na Facebooku⁤ a najdete zde všechny nedávné webové stránky,‍ které jste navštívili.

Pro najití webových stránek, které jste procházeli, jděte na ⁤váš profil a klikněte ⁣na sekci "Info a nastavení". Zde najdete možnost ⁢ "Nedávné webové stránky". ‌Po kliknutí na⁢ tuto ⁤sekci se vám zobrazí⁤ seznam všech webových stránek, které ​jste nedávno navštívili. Můžete je být vyfiltrovány podle data nebo si je⁢ i jednoduše⁤ vyhledat⁤ pomocí vstupního pole.

Je to‍ fantastický‌ nástroj jak zlepšit ‍vaše ​prohlížení webu ‍a‍ být informován o⁢ nejnovějších aktualizacích. Buďte v obraze a⁢ nenechte si⁣ ujít žádnou důležitou informaci. Využijte novou funkci na Facebooku a sledujte své webové stránky s lehkostí a pohodlím, které nabízí ​tato ⁤skvělá platforma.
Návod: Jak ‍nalézt‍ historii navštívených webových ⁣stránek​ na Facebooku

Přemýšlíte, ​zda je možné nalézt historii ‌webových stránek,​ které⁢ jste navštívili na⁢ Facebooku?‌ Ano, je to možné a já vám ukážu jak!​

Pokud‍ jste se kdy ptali, jak ⁣najít ⁢webové stránky, které jste ⁤navštívili ​na Facebooku, mám pro vás dobrou zprávu. Facebook ukládá historii vašich prohlížených stránek ‌a ⁤umožňuje vám k nim přistupovat. Chcete-li tuto historii zobrazit, postupujte podle​ těchto kroků:

 1. Otevřete‍ webovou stránku Facebooku a přihlaste se ​do svého účtu.
 2. Klikněte na šipku směrem ⁤dolů v pravém horním rohu ⁤a vyberte "Nastavení" z nabídky.
 3. V levém bočním⁣ panelu vyberte "Vyhledávání​ a historie".
 4. Pod nadpisem "Historie​ vyhledávání" klikněte na "Historie vyhledávání" a zobrazí‌ se vám seznam všech webových stránek, které jste na Facebooku navštívili.

Je to tak jednoduché! Nyní máte ‍přehled o tom, jak nalézt webové stránky, které jste navštívili na‌ Facebooku. Můžete se vrátit⁣ a ‌přehlédnout ​si svou historii prohlížení nebo se podělit s přáteli o zajímavé stránky, které⁢ jste objevili. Takže pokud jste se někdy ptali, jak najít webové stránky na Facebooku, nezapomeňte na⁢ tento ⁤jednoduchý postup.
Zjistěte, jakým ‍způsobem Facebook sleduje vaše internetové​ prohlížení

Zjistěte, jakým způsobem⁢ Facebook sleduje vaše internetové prohlížení

Facebook je jedním ‍z nejpopulárnějších sociálních ‌médií na ⁢světě a mnoho lidí se ptá, ‍jak zjistit, jaké webové stránky navštívili.‌ V tomto článku ⁢vám ukážeme, jak jednoduše najít ⁤seznam webových ⁣stránek, které jste navštívili​ při používání⁢ Facebooku.

 1. Nejprve se přihlaste do svého účtu na​ Facebooku a⁤ otevřete⁣ hlavní stránku.
 2. Poté klikněte na ikonu trojúhelníku v horním pravém ⁣rohu a vyberte možnost "Aktivita na⁢ Facebooku".
 3. Na stránce Aktivita na Facebooku najdete seznam všech​ aktivit, ⁣které⁣ jste ‍provedli na této platformě.‍ Abyste ‍našli webové stránky, ⁤které‍ jste navštívili,‍ použijte filtr "Vše" ⁢a vyberte možnost "Webové⁣ stránky".
 4. Facebook⁢ vám⁣ nyní zobrazí seznam všech webových stránek, ⁢které jste navštívili. Můžete je procházet, abyste si zkontrolovali svou aktivitu na internetu.

Je důležité si⁢ uvědomit, že Facebook sleduje vaše prohlížení na internetu pouze tehdy, pokud ⁤jste‍ přihlášeni do⁤ svého účtu na této platformě. ⁣Pokud se chcete vyhnout sledování, doporučujeme ⁣se odhlásit z Facebooku před prohlížením internetu.

Takže, až se budete chtít podívat, jaké ⁣webové⁢ stránky jste ‍navštívili při používání Facebooku, postupujte⁣ podle výše uvedených‍ kroků a snadno získáte⁣ seznam svých nedávných aktivit‌ na internetu.
Optimalizujte svou​ soukromí na Facebooku a spravujte své prohlížečové údaje

Optimalizujte svou​ soukromí na Facebooku a spravujte⁢ své prohlížečové údaje

Dobrou zprávou je, ⁤že na Facebooku můžete ⁤snadno najít seznam všech webových ‍stránek, které jste⁤ navštívili. To⁣ vám umožní mít přehled o vaší prohlížečové ‌historii a spravovat své osobní údaje.‌ Jak tedy na to?

 1. Přihlaste se do svého účtu na Facebooku a přejděte na svou domovskou stránku.
 2. V⁣ pravém horním rohu obrazovky klikněte na ​šipku dolů a vyberte si "Nastavení a soukromí".
 3. V levém sloupci vyberte "Vaše informace na Facebooku".
 4. Podlehněte ⁢ "Aktivita a správa" a vyberte si⁣ "Historie prohlížení".
 5. Zde uvidíte‌ seznam všech webových stránek, které jste navštívili. Můžete je ⁣procházet​ podle data a potřebě je i smazat.

Tento jednoduchý​ návod vám umožní optimalizovat svou soukromí na Facebooku‍ a důkladně spravovat své prohlížečové⁣ údaje. Je to ideální způsob, jak​ získat ​přehled o⁤ vaší online aktivitě a ⁣sdílených informacích. Buďte vždy ​ve vědomí o tom, jaké webové stránky ​jste navštívili⁤ a jaké údaje jste s⁢ nimi sdíleli.
Jak najít‍ informace o navštívených ⁢webových stránkách na Facebooku‌ bezpečně a jednoduše

Jak najít‌ informace o‍ navštívených webových stránkách na Facebooku bezpečně a jednoduše

Pokud se zajímáte o to, jak najít ‍informace o navštívených⁣ webových stránkách na‍ Facebooku, mám ⁢pro vás dobré zprávy! V tomto ​návodu vám ukážu jednoduchý a bezpečný způsob, jak tento úkol zvládnout.‍ Stačí dodržet pár kroků a brzy budete mít přehled o tom, které webové​ stránky jste navštívili.

 1. Přihlaste se ‌do svého účtu‌ na Facebooku a přejděte na​ domovskou stránku.
 2. Vpravo nahoře ve vyhledávacím poli zadejte název​ webové stránky nebo klíčová slova související s navštívenou stránkou.
 3. Stiskněte klávesu Enter a Facebook vám ‍zobrazí výsledky spojené s vaším hledáním. Zaměřte se na sekci "Stránky", kde se⁤ nachází webové stránky podobné‍ vašemu hledání.

Další ⁤možností ⁢je použití funkce "Historie‍ prohlížení".​ Postupujte‌ podle těchto ⁣kroků:

 1. Klikněte na ikonu ‌s třemi ‌vodorovnými ‍čarami v pravém horním rohu obrazovky.
 2. V nabídce vyberte "Nastavení a soukromí" ‍a poté "Nástroje pro ‍aplikace​ a webové stránky".
 3. Zde naleznete "Historii prohlížení". Klikněte na tuto ‌možnost a Facebook vám ukáže seznam webů, které jste navštívili prostřednictvím sociální sítě.

S pomocí těchto jednoduchých kroků ⁣najdete webové stránky, které jste navštívili, rychle a snadno‍ na ⁢Facebooku. Nezapomeňte však,⁣ že Facebook bere​ ohled⁣ na soukromí svých uživatelů,‌ a proto může být⁣ seznam ⁤navštívených stránek omezený.
Facebook a vaše webové stránky: objasnění a doporučení⁤ pro Českou republiku

Facebook ⁤a vaše webové stránky: objasnění a doporučení pro Českou republiku

Facebook ‍a vaše webové stránky jsou ‌dnes neoddělitelnou součástí online světa. Mnoho z nás tráví hodiny procházením různých⁤ stránek a ‍často si přejeme získat přehled ⁢o těch, které jsme již navštívili.‌ Poohlédněte se po naší nápovědě a objasnění, jak najít webové ⁢stránky, které jste ⁢již prozkoumali pomocí Facebooku.

 1. Historie prohlížení ​webových stránek:

  • Zkontrolujte, zda⁢ máte zapnutou možnost‌ ukládání historie prohlížení webových‍ stránek‌ ve vašem příjmu Facebooku.
  • Přejděte na ‌vaši domovskou ⁢stránku a klikněte na ikonu šipky⁤ dolů v pravém horním rohu.
  • Vyberte možnost "Nastavení​ a soukromí".
  • Na bočním ‌panelu klikněte na "Možnosti prohlížení" a⁣ poté na "Historie ‍prohlížení".
  • Zde uvidíte seznam všech webových stránek, které jste navštívili z Facebooku.
 2. Vyhledávání prokliků na webové ‌stránky:

  • Facebook umožňuje vyhledávání konkrétních prokliků na⁣ webové stránky přímo ve vyhledávacím panelu.
  • V horní části Facebooku klikněte na ‍vyhledávací pole a ⁣napište jméno webové stránky, kterou hledáte.
  • Výsledky vyhledávání zobrazí sekci s názvem "Prokliky na webové stránky", ve které uvidíte veškeré prokliky související s tímto ‌webem.
 3. Použití aplikace pro sledování ⁣prokliků:
  • Existují také‍ aplikace třetích stran, které umožňují sledování prokliků⁢ na webové stránky.
  • Stačí vyhledat a‌ nainstalovat vhodnou⁤ aplikaci pro slečování prokliků na Facebooku.
  • Po nainstalování aplikace budete mít ​možnost sledovat ⁣všechny prokliky na‌ vaše ⁣webové stránky v přehledném⁢ a intuitivním‌ rozhraní.

Doufáme, ⁣že vám tyto rady pomohou ⁣najít a ⁢získat přehled⁤ o webových stránkách, které jste již⁤ navštívili ‌pomocí Facebooku. Mějte na paměti,​ že soukromí je důležité, ⁤a​ proto pečlivě spravujte své nastavení a udělený přístup k vašim‍ proklikům.
Získejte kontrolu nad sdílením informací o svých prohlíženích webových stránek na Facebooku

Získejte kontrolu nad ‍sdílením informací o ‌svých ⁣prohlíženích webových stránek na⁣ Facebooku

Na Facebooku je mnoho způsobů, ‍jak ​sdílet informace o svých​ prohlíženích webových stránek. Pokud se však ⁣rozhodnete‌ získat kontrolu ⁣nad tím,‌ co sdílíte, existuje několik způsobů, jak najít webové stránky, ​které‍ jste navštívili. ⁣

Jedním z​ nich je použití funkce "Facebook Aktivity mimo Facebook". Tato funkce vám⁤ umožňuje vidět ⁤seznam webů a aplikací, které jste navštívili, a co jste na nich dělali. Abyste ⁤tuto funkci aktivovali, jednoduše přejděte do nastavení ⁣svého Facebook účtu, klikněte na možnost "Bezpečnost a‌ ochrana" a následně najděte "Aktivita mimo ⁤Facebook". ⁢

Dalším způsobem je použití webového prohlížeče Facebook. Jednoduše přejděte do svého profilu, klikněte na⁤ kartu "Informace a inzerenti" a⁢ odtud ​se přesuňte do sekce "Prohlížeč⁤ Facebooku".⁢ Zde uvidíte seznam webových stránek, které​ jste navštívili a které mají‌ aktivitu na​ Facebooku. ⁢

V neposlední řadě byste měli‌ vědět, že⁣ můžete také omezit nebo úplně zablokovat sdílení informací o svých prohlíženích webových stránek na‍ Facebooku. ‍Stačí přejít zpět do nastavení svého ‌účtu, klikněte‌ na "Ad Preferences" a odtud se přesuňte do sekce "Ochrana soukromí". Zde naleznete možnosti, jak ovládat,⁢ co a jak ‌se sdílí.

Pamatujte, že máte ‌kontrolu nad​ tím, co sdílíte ‌na Facebooku. S těmito jednoduchými kroky‌ získáte kontrolu nad sdílením informací o svých prohlíženích webových stránek a zároveň budete mít přehled o tom, které webové stránky jste navštívili. Budete tak mít jistotu, že vaše soukromí zůstává chráněno. ​Můžete se nechat ⁣inspirovat naším průvodcem v češtině,⁢ který ⁤vám pomůže ⁣plně využít možnosti, které Facebook nabízí. Doufáme, že ⁢vás náš článek o hledání webových stránek⁤ na Facebooku​ inspiroval a poskytl vám užitečné informace. Pokud⁤ jste​ někdy hledali webové ⁣stránky,‍ které jste ⁢navštívili, ⁢v češtině, nebojte se – ⁣na⁤ Facebooku⁣ to není‍ složité. S vědomostmi, ⁤které jsme ⁢vám představili v tomto článku, ⁤můžete snadno a rychle najít webovky,⁢ které vás zajímají. Buďte si jisti, že⁣ na Facebooku existuje ⁢mnoho zdrojů, které ⁢vám mohou ‌pomoci při vyhledávání ‌webových stránek a získání ⁣relevantních informací. Během‍ několika jednoduchých kroků můžete ⁣najít a‍ prozkoumat webové stránky v⁣ češtině, které vám zajisté přinesou potřebné informace. Takže‍ neváhejte a pusťte se do toho!

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *